ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ У ННІОЗ

Нещодавно на кафедрі здоров’я людини і фізичної реабілітації навчально-наукового інституту охорони здоров’я пройшли перші захисти магістерських робіт студентів спеціальності 227 «Фізична реабілітація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

Слід відзначити, що крім типових вимог до виконання магістерської роботи і допуску до захисту, в кожного здобувача ступеня магістра за результатами роботи на момент захисту було опубліковано щонайменше одну наукову статтю та подано до публікації другу.

Тематика магістерських робіт пов’язана з напрямами наукової роботи кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації «Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні технології відновлення та підтримки здоров’я людини» на 2017–2021 рр. (номер державної реєстрації 0117U007676). На розгляд комісії магістранти представили актуальні науково-дослідні роботи, доповіді супроводжувалися презентаціями, випускники продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Деякі з магістерських робіт виконані на робочих місцях наших студентів, є результатом професійної діяльності наших випускників.

Державна екзаменаційна комісія працювала у складі викладачів кафедри та голови: Андрійчук О.Я., доктора наук з фізичного виховання і спорту за спеціальністю 24.00.03 – фізична реабілітація, професора кафедри здоров’я людини та фізичної терапії Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відзначила високий рівень як наукових, так і практичних частин робіт. Всі магістерські роботи захищено на позитивні оцінки.

Двох магістрів – Ригун Марію та Осіпчук Інну було рекомендовано до вступу в аспірантуру за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія» та запрошено на роботу асистентами кафедри з початку нового навчального року.

Щиро вітаємо наших магістрів з успішним захистом та бажаємо нових звершень і досягнень, подальших професійних та життєвих успіхів!

Кафедра теорії та методики фізичного виховання