Університету 102 роки, а нам 50!

20 квітня 2018 року в нашому університеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Актуальні питання розвитку економічної науки та її вплив на становлення громадянського суспільства", присвячена 50-річчю кафедри "Економічної теорії". До участі в конференції долучились 114 учасників, представлено 7 країн (Україна, Білорусь, Польща, Таджикистан, Азербайджан, Німеччина, Росія), 18  закладів вищої освіти з 10 областей України.

Окрім докторів і професорів участь у конференції взяли й студенти, котрі тільки стають на стежину наукової роботи - тільки здійснюють свої перші кроки в цьому напрямку та вірять у те, що у майбутньому вони стануть провідними науковцями. На подію завітали поважні гості, зокрема, Захарій Варналій, Володимир Кириленко, Віктор Лесько, Юрій Дюг, Олександр Гребенюк та Олена Зиза.

У своєму здобутку кафедра економічної теорії має чималий досвід співпраці з Рівненською Малою академією наук учнівської молоді. Крім того, кафедра першою започаткувала економічні турніри в області. Викладачі кафедри долучаються до розробки завдань на олімпіади, а також входять до складу жюрі в ΙΙ-ΙΙΙ турах. Вищезгадана кафедра виступає осередком сучасної науки не тільки в Рівному, але й в Рівненській області.

Під час пленарного засідання гості з громадських організацій піднімали важливі питання про те, що люди котрі закінчують технічні спеціальності, на жаль, не володіють економічними знаннями. Загалом за час існування кафедри економічної теорії "побачили світ" близько 14 монографій та така ж кількість підручників. Незважаючи на те, що кафедра ЕТ не є випусковою, вона своїми силами готує докторанта − Дмитра Нікитенка.

Під час відкриття конференції були нагороджені викладачі кафедри, зокрема, Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти та науки, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя кафедри економічної теорії були нагороджені: Галина Гронтковська та Олег Кухар. Також почесними грамотами управління освіти та науки були нагороджені: Анатолій Заглинський, Ольга Ряба, Аліса Венцурик, Юлія Вашай, Дмитро Нікитенко та Оксана Беседюк.

Під час заходу всі присутні мали можливість побачити фільм приурочений 50-річчю кафедри, в якому був показаний весь шлях творчого розвитку, формування та розквіту. Кафедра отримала багато привітань від гостей та присутніх, зокрема від керівництва університету в особі Наталії Савіної, яка побажала прекрасного майбутнього. Кафедра економічної теорії почула теплі слова від гостей та всіх присутніх. Загалом під час цієї події панувала приємна, доброзичлива та дружня атмосфера.

Зі святом Вас, дорога кафедра економічної теорії, з одного боку така зріла, а з іншого така молода. Розквіту Вам, довголіття та процвітання!

Більше фото у

Алла Лисачок,