Іноземці знайомляться з пам’ятками Рівненщини

Насиченим подіями і цікавим видався минулий тиждень для слухачів підготовчого відділення університету.  Майбутні студенти з Гани, Коморських островів, Еквадору та Пакистану відвідали кілька цікавих та пам’ятних місць краю.

Спершу побували у краєзнавчому музеї. Тут вони відвідали тематичні виставки "Старе Рівне" (життєпис міста та його мешканців), “Наш край у роки другої світової війни", оригінальні  експозиції, що представляють археологічні та етнографічні матеріали. А ще познайомилися з нумізматичною колекцією з фондів Рівненського обласного краєзнавчого музею: державними кредитовими  білетами УНР, гривнями та марками-шагами різних номіналів 1918 року випуску, гривнями незалежної України, ювілейними монетами.

Окрім того, іноземці з Марокко побували в   «Автограді», де пройшлися шоу-румами, побачили  експоновані авто, бокси станцій технічного обслуговування, майданчики з автомобілями для тест-драйвів.

На останок – візит до Рівненського зоопарку. З особливою цікавістю  розглядали тварин стажери з Агадіру (Марокко), адже вони в себе на Батьківщині можуть похизуватися лише «Долиною  птахів».

Центром міжнародного співробітництва університету заплановано  ще ряд екскурсій: до Тараканівського форту, Дубенського замку, замку Любарта… А особливо вже кортить іноземцям  відвідати «Тунель кохання», що у Клевані.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,