ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Міського будівництва та господарства

Другий рік підряд у НУВГП відповідно до наказу Міністра МОН України проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міського будівництва та господарства. Захід проходив з 16 по 18 квітня 2018 року. Змагання проводились у трьох номінаціях: «Планування і благоустрій міст», «Міський транспорт, вулиці та дороги», «Утримання міської забудови». Паралельно з олімпіадою відбувся традиційний огляд-конкурс курсових та дипломних проектів, бакалаврських і магістерських робіт за спеціалізацією.

В олімпіаді та огляді-конкурсі взяли участь представники 12 із 15 ЗВО України, де готують фахівців за спеціалізацією «Міське будівництво та господарство». В НУВГП приїхало близько 50 студентів на чолі із провідними фахівцями із Києва, Харкова, Львова, Ужгорода, Вінниці, Одеси, Полтави, Запоріжжя, Луцька, Кривого Рогу і Сєвєродонецька.

Компетентне журі олімпіади із викладачів всіх ЗВО-учасників олімпіади на чолі із завідувачем кафедри міського будівництва та господарства НУВГП професором Ткачуком О.А. визнало переможцями наступних студентів:

За напрямом «Планування і благоустрій міст»:

1. Чала Анастасія Олегівна – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

2. Арнаут Ольга Леонідівна – Одеська державна академія будівництва і архітектури.

3. Новосьолова Ксенія Андріївна – Запорізька державна інженерна академія.

За напрямом «Міський транспорт, вулиці та дороги»:

1. Орябинський Юліан Петрович – Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

2. Прокопенко Вікторія Сергіївна – Київський національний університет будівництва і архітектури.

3. Кравчук Микола Михайлович – Національний університет водного господарства та природокористування.

За напрямом «Утримання міської забудови»:

1. Мазняк Євгеній Сергійович – Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка.

2. Попружук Олег Іванович – Національний університет водного господарства та природокористування.

3. Мучак Карина Михайлівна – Луцький національний технічний університет.

Студентів-переможців урочисто привітав проректор НУВГП з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк і вручив їм дипломи І, ІІ і ІІІ ступенів. Інші учасники олімпіади отримали сертифікати, а студенти НУВГП, які допомагали у проведенні олімпіади та огляду-конкурсу, –  грамоти та подяки.

Учасників також привітали завідувач кафедри міського будівництва та господарства НУВГП О.А.Ткачук, професор кафедри міського будівництва КНУБА М.М. Осєтрін. Вони наголосили на важливому значенні проведення подібних заходів, де викладачі й студенти можуть не лише продемонструвати рівень підготовки майбутніх фахівців, а й обмінятися своїми думками, напрацюваннями, досвідом роботи. Також відмітили високий рівень проведення олімпіади й огляду-конкурсу та побажали студентам знайти свій шлях у професії.

Після закінчення олімпіади було проведено робочу нараду представників всіх ЗВО щодо підготовки фахівців за спеціалізацією «Міське будівництво та господарство».

Сальчук В.Л.,
кафедра міського будівництва та господарства

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку