Як потрібно змінюватись

В рамках Школи лідерства відбулося чергове заняття. Цього разу керівники, завідувачі та працівники  структурних підрозділів послухали лекцію «Зміни. Принципи ведення змін» від очільника закладу Віктора Мошинського.

Віктор Степанович  розповів присутнім  про стратегію й візію  розвитку вишу і  закликав залучатися до цього процесу всіх працівників, незалежно від ієрархії  посад. Окрім того, ректор зазначив  етапи підготовки до ведення змін, назвав вісім причин спротиву змінам, фактори прискорення, розповів про програму очікування та складові успішної компанії. А ще відтворив  нову систему управління, яка накладатиметься на традиційну – пірамідальну. Зміст її полягає у нівелюванні перешкод між учасниками системи різних рівнів.

Віктор Степанович  закликав до активнішого об’єднання  працівників в групи задля досягнення спільної мети та отримання в подальшому фінансового результату. Відмітив також і керівник закладу моделі  університетської освіти , які йому імпонують. Зокрема, Принстонського та Гарвардського, Українського католицького  університету. А починати будувати нову модель управління в компанії, налагоджувати і зміцнювати горизонтальні зв’язки Віктор Степанович радив, спираючись на дослідження професора кафедри лідерства Гарвардської школи бізнесу Джона Котерата та одного з провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу і урядової діяльності Іцхака Адизеса.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,