Співпраця: ННІ АЗ та відділ з питань запобігань та виявлення корупції

В рамках виконання плану заходів НУВГП щодо запобігання і виявлення корупції  на 2018 рік  19 квітня відбулася зустріч старост ННІ АЗ із начальником відділу з питань запобігань та виявлення корупції університету Захарцем А.Л.

Основною метою заходу було проведення роз’яснювальної роботи серед студентського активу інституту щодо дотримання основних положень антикорупційного законодавства.

В ході дискусійної бесіді на конкретних прикладах обговорювалися питання, пов’язані з можливими корупційними ризиками в схемі стосунків «викладач-студент», «студент-викладач», а також відповідальності за скоєння злочинів в цій сфері . Зокрема, до студентів були доведені основні вимоги положень статей 27 «Види співучасників злочину», 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» та 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»  Кримінального кодексу України.

Окрім того, на зустрічі обговорили проблемні  питання навчального процесу, які негативно впливають на проблему запобігання корупції в навчальному закладі та можливі варіанти покращення ситуації в цьому напрямку.

Анатолій Захарець,
відділ з питань запобігання та протидії корупції