Відкрита лекція з лікувальної фізичної культури і лікарського контролю

19 квітня 2018 року завідувачем кафедри теорії та методики фізичного виховання, доцентом Нестерчук Н.Є. в аудиторії № 783 була проведена відкрита лекція з дисципліни «Лікувальна фізична культура і лікарський контроль». Тема лекції «Особливості проведення ЛФК за наявності гриж хребта» є досить актуальною на сьогодні. Соціальну та медичну значимість ця проблема набула вже давно, і швидше за все, не втратить ніколи. Хоча абсолютно всі випадки цього захворювання не є життєво небезпечними, дуже часто воно стає причиною виходу на інвалідність або різко порушує якість життя людини.

Лектором було представлено інформацію про грижі хребта, етіологію та патогенез цього захворювання, діагностику, клінічні прояви, принципи лікування. Основну увагу було зосереджено на фізичній реабілітації хворих, розглянуто комплекс вправ при даному захворюванні. Було продемонстровано коротке відео про фізичну реабілітацію таких хворих.

На лекції були присутні: завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації, професор Григус І.М., доцент Ногас А.О., доцент Примачок Л.Л., старший викладач Брега Л.Б., старший викладач Ніколенко О.І., старший викладач Кудрявцев А.І., старший викладач Захарченко І.В., старший викладач Петрук Л.А., асистент Крук І.М., асистент Романюк Т.Ю., асистент Карпінський А.Ю., діловод Небова Н.А., діловод Остапець Т.О.

Кафедра теорії та методики фізичного виховання