Школа лідерства

В рамках школи лідерства  відбулося чергове заняття. Викладачі коледжів почули  від доцента кафедри менеджменту Руслана Костюкевича лекцію  на тему: «Організація комунікацій та тайм-менеджмент в проектах із застосуванням хмарних технологій».

Зокрема, Руслан Миколайович  говорив про те, як можна ефективно управляти проектами у навчально-виховному процесі та в наукових дослідженнях, ефективне  використання робочого часу із застосуванням сучасних методів та інструментів. Йшлося також про механізми запровадження різних систем управління проектами та комунікацій в проектах технологій.

Окрім того, на занятті обговорили питання можливостей застосування гнучких методологій управління проектами (Agile) для реалізації їх зі значною креативною складовою, яких у діяльності будь-якого навчального закладу є достатньо багато. Слухачі  мали можливість ознайомитися з тим, як такими проектами можна управляти, застосовуючи канбан-дошки та різні інструменти для організації продуктивної роботи команди.

На наступному занятті учасники школи практикуватимуться у налагодженні комунікацій в командах.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,