Відкрита лекція з фізичної реабілітації в хірургії

11 квітня 2018 р. в навчально-науковому інституті охорони здоров’я відбулась  відкрита лекція кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації Нагорної Ольги Борисівни з дисципліни: «Фізична реабілітація в хірургії» на тему: «Фізична реабілітація хворих після онкологічних операцій» для студентів 4 курсу напряму підготовки «Здоров’я людини».

На лекції були присутні: завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Нестерчук Н.Є., працівники кафедри, зокрема, старший викладач Брега Л.Б., старший викладач Ніколенко О.І., асистент Карпінський А.Ю., асистент Крук І.М., асистент Нижник Т.Ю., діловод Небова Н.А., діловод Остапець Т.О.

Під час проведення лекції студенти отримали необхідні знання по темі та ознайомилися зметодами фізичної реабілітації при даній нозології.

Присутні на відкритій лекції студенти та викладачі позитивно оцінили зміст проведеного заняття, відзначили різноманітність методів і прийомів подання матеріалу та визнали, що отримана інформація сприяє підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців.

Кафедра теорії та методики фізичного виховання

Читайте також: Професійно-зорієнтований захід: "Цукровий діабет – це спосіб життя, а не вирок долі"

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку