Всеукраїнська олімпіада з МБГ стартувала

У навчально-науковому інституті будівництва та архітектури відбулося урочисте відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міське будівництво та господарство» й  огляду-конкурсу курсових проектів, дипломних і магістерських робіт з цієї спеціальності.

З вітальними  промовами перед учасниками виступили завідувач кафедри міського будівництва та господарства Олександр Ткачук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна та директор ННІБА Руслан  Макаренко.

Учасники змагань представляли  17 вишів України, в яких готують фахівців спеціальності «Міське будівництво та господарство». Усі вони демонструватимуть свої теоретичні знання і практичні навички у трьох секціях:  «Планування та благоустрій міст», «Міський транспорт, вулиці та дороги» та «Утримання міської забудови».

Одночасно компетентне журі оцінюватиме роботи огляду-конкурсу магістерських і бакалаврських робіт, дипломних і курсових проектів з профільних навчальних дисциплін спеціалізації «Міське будівництво та господарство». До речі, тематика представлених робіт та проектів стосувалася реновації громадських забудов, реконструкції територій, вулично-дорожніх мереж, транспортних і пішохідних зв’язків, енергоаудиту будівель, благоустрою та озеленення тощо.

А ще, за сприяння Фонду підтримки будівельної галузі  "Stiftung zur för derungdes bauwesens" (Німеччина) і факультету урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури 18-21 квітня відбудеться Workshop «Урбан-аналіз малого міста» задля  розробки загальної концепції розвитку міста на базі проведених досліджень.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Ректор НУВГП долучився до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках"