Ректор НУВГП долучився до Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках"

13  квітня  2018 року  в рамках проведення Всеукраїнської акції  "Майбутнє лісу в твоїх руках" ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський разом із директорами Надслучанського інституту НУВГП Ігорем Фізиком,  навчально-наукового інституту агроекології та землеустрою НУВГП Аллою Прищепою, лісотехнічного коледжу НУВГП Миколою Гончарем, заступником директора Надслучанського інституту НУВГП Іриною Грицюк, доцентом   Володимиром Гончаром, Володимиром Грицюком, Миколою Дмишуком, Юлією Ціпан та студентами 4 курсу  Надслучанського інституту НУВГП провели посадку дерев у Соснівському лісництві ДП "Соснівське лісове господарство". Для озеленення лісівники визначили ділянку (квартал-13) площею 0,6 гектара, підготували ґрунт і забезпечили присутніх посадковим матеріалом.

Після посадки лісу  учасники акції ознайомилися з  організацією робіт у постійному розсаднику декоративних рослин, загальною площею 2,2 га, де вирощують більше 100 видів декоративних дерев та чагарників хвойних і листяних порід.

Знаменно і те, що майбутні бакалаври у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство»  Надслучанського інституту НУВГП мають можливість продовжити навчання в магістратурі за спеціальністю 205 «Лісове господарство» в Національному університеті водного господарства та природокористування. Сьогодні у НУВГП уже навчаються 15 магістрів.

Для довідки. ДП “Соснівський лісгосп” є адміністративною одиницею Рівненського   обласного управління лісового та мисливського господарства і розміщений на площі   – 49842 га. Згідно з поділом адміністративних районів України за лісорослинними  зонами територія лісгоспу відноситься до зони Полісся, і входить до складу Західного та центрального Поліського округу. Лісгосп створений у 1946 році.

Ольга Бєдункова,
кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства