НАВЧАЮТЬСЯ БУТИ ЛІДЕРАМИ

16 квітня розпочався черговий цикл занять  у Школі  лідерства. Навчання в Школі лідерства націлено на підвищення професійної та особистісної ефективності, а також рівня педагогічних знань і умінь викладачів.

Цього разу слухачами  Школи стали дві категорії працівників університету: представники професорсько-викладацького складу, а також керівники, завідувачі та працівники  інших структурних підрозділів. До групи науково-педагогічних працівників приєдналися викладачі Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу.

Групи навчаються  за окремими навчальними планами. В рамках місячного навчання науково-педагогічні працівники два тижні проходитимуть аудиторні заняття, а два тижні  самостійно працюватимуть. Підсумком  стане виконання випускової роботи за фахом та за умови успішного завершення навчання –  отримання Свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. Керівники, завідувачі та працівники  інших структурних підрозділів будуть навчатися аудиторно два тижні. Підсумком навчання стане тестовий контроль.

Школа лідерства цього разу пропонує для слухачів обох категорій лекції, семінари, практичні заняття, тренінги, у тому числі психологічні. А також науково-педагогічні працівники дізнаються, як керувати робочим та вільним часом за допомогою технологій тайм-менеджменту і визначення пріоритетів.

Відкрив перше заняття в обох групах промовою проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи  Олег Лагоднюк.  Олег Анатолійович привітав викладачів  Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу в нашому університеті та відмітив значимість курсів насамперед для працівників структурних підрозділів університету в контексті змін та нововведень у виші.

У свою чергу начальник відділу інформаційних технологій Олександр Хоменчук провів леції для обох категорій слухачів та розповів присутнім про взаємодію  підрозділів й оптимізацію  робочого часу за допомогою існуючих корпоративних сервісів. Так, на семінарі слухачі почули про корпоративну культуру, етику та сервіси. Більш детально дізналися про корпоративні інструменти та їх можливості. Серед корпоративних інструментів, які щоденно використовуються, Олександр Анатолійович відмітив корпоративну пошту, групові розсилки оповіщення, вікіситет енциклопедію, навчальну платформу, електронний розклад, мобільний додаток тощо. Кожен з присутніх міг побачити, як працює корпоративний інструмент, а також поставити запитання до лектора.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,