Від кращого знавця історії університету до краєзнавця

Від кращого  знавця історії університету до краєзнавця

Відтепер завідувачка  музею історії  НУВГП Єва Філіпович матиме ще один почесний статус – член Національної спілки краєзнавців України.

Днями Єва Олександрівна отримала членський квиток цієї організації від голови Рівненської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Андрія Жив’юка. Адже саме завдяки копіткій роботі  в архівах (і не тільки Рівного, а Києва, Одеси), її  дослідженням, вивченню та впорядкуванню  матеріалів , і саме формуванню музейних фондів університету, історія закладу тісно переплелася з історією краю. До речі, серед експонатів музею вишу  єунікальні документи та експонати, які мають значення історико-культурних цінностей не лише для університету, а й для Рівненщини. Й неможливо відокремити історію Рівного від історії НУВГП.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Вручення магістерських дипломів керівникам Міжбасейнового управління водного господарства