Вручення магістерських дипломів керівникам Міжбасейнового управління водного господарства

26 березня 2018 року відбулося вручення магістерських дипломів та мантії магістра працівникам Басейнового управління водних ресурсів «Тиса» Закарпатської області:

- Стойці Сергію Степановичу – начальнику Тячівського МУВГ;

- Шобей Олександрі Золтанівні – заступнику начальника Тячівського МУВГ;

- Голубу Івану Юрійовичу – начальнику Берегівського МУВГ.

Проректором з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи університету Дмитренком О.О. та директором Інституту післядипломної освіти, професором Маланчуком З.Р. в урочистій атмосфері були вручені дипломи магістра державного зразка випускникам Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю «Раціональне використання і охорона водних ресурсів».

Інститут післядипломної освіти