П'ять років ННІАКОТ

Навчально-науковий інститут автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки  відсвяткував своє перше п’ятиріччя.

Про історію створення та напрями підготовки в інституті майбутніх фахівців присутнім студентам коледжів  та школярам розповіла доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій  Світлана Матус.

Особливості навчання за спеціальностями  кафедр висвітлили їх завідувачі: комп’ютерних наук; автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій; вищої математики; обчислювальної математики та прикладної математики.  Також присутні почули про навчання за програмою «Подвійний диплом» з отриманням українського та польського  дипломів державного зразка.

Про вступну кампанію 2018 року, її особливості, зміни та доповнення, освітні програми, пільги та обсяги державного замовлення розповів відповідальний секретар приймальної комісії Руслан Жомирук.

Згодом абітурієнти відвідали спеціалізовані лабораторії кафедр ННІАКОТ, побачили  комп’ютерні класи та пройшлися навчальними корпусами.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,