Нова книга у видавництві «CRCPress» проф. Леоніда Дворкіна

У видавництві «CRC Press» (США) 2 квітня 2018 р. вийшла монографія «Concrete and Mortar Using Stone Siftings», підготовлена науковцями Національного університету водного господарства та природокористування д.т.н., професором Леонідом Дворкіним, к.т.н., доцентом Вадимом Житковським та Арієльського університету (Ізраїль)  професором Юрієм Рибаковим.

В монографії викладено результати спільних експериментально-теоретичних досліджень використання відходів подрібнення вивержених гірських порід при виготовленні різних видів бетонів, розчинів та сухих будівельних сумішей, що проводились в науково-дослідній лабораторії кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства НУВГП.

«CRC Press» (США) – видавництво, яке спеціалізується на науковій та технічній літературі. Видає літературу у галузі інженерних наук, математики, а також бізнесу та інформаційних технологій. «CRC Press» є підрозділом міжнародного книжкового концерну «Taylor & Francis Group», одного з найбільш рейтингових видавництв наукової літератури, заснованого в 1852 році, яке щорічно видає близько 1800 нових книг та 1000 журналів.

Монографія «Concrete and Mortar Using Stone Siftings» є 8 англомовною книгою виданою професором Леонідом Дворкіним у країнах Європейського Союзу та Сполучених Штатах Америки.

Олег Бордюженко,
кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства