Великодні паски для захисників

Напередодні Великодня в холі першого корпусу НУВГП освячували паски та солодощі для бійців АТО. Така акція проводиться в університеті не вперше. До збору долучилися волонтери, ректорат, викладачі, студенти та всі небайдужі рівняни. Зокрема, долучилися ЗОШ №18, НВК №2 "Школа-Ліцей", Спеціалізований дитячий заклад "Розвиток".

Студентський парламент НУВГП також долучився до акції. На зібрані серед студентів кошти закупили паски та солодощі. Іншу частину коштів, у розмірі 3000 грн, передали на закупівлю технічного оснащення бійців на передову.

Під час благодійної акції було зібрано близько 400 кілограмів солодощів. Допомогу відправили в 130 та 131 розвідувальні батальйони, в 54 механізовану бригаду та двом студентам НУВГП, які проходять військову службу в зоні АТО.

Організатори висловлюють вдячність усім, хто долучився до збору пасок та солодощів.

Деталі дивіться в відеосюжеті.

Більше фото у

Сергій Дежнюк,