Зі світлим святом Великодня!

Шановні колеги!

Щиро вітаю усіх Вас – студентів, викладачів та працівників Національного університету водного господарства та природокористування зі світлим святом Великодня!

В житті Великдень шанується християнами усього світу як найбільше свято, що дарує порятунок світу і людству. У житті кожного християнина Великдень – особливе свято, а Воскресіння Христове – символ відродження та спасіння, символ віри у хороше майбутнє, у життя важливих цінностей. Цього дня добро здобуло свою найважливішу в  історії перемогу над злом, зрадою та зневірою. Саме цей день надихає  нас  на  щоденну боротьбу за своє життя, за добробут, мир та спокій у нашому серці, наших сім’ях, оселях та державі.

У часи нелегких випробувань і труднощів для України, у часи війни на сході нашої держави Христове Воскресіння єднає нас, дає нам сили та таку необхідну віру.

Бажаю усім нам бути вірними собі, державі та Господу, бажаю завжди мати підтримку, відчувати кохання та повагу. Будьте здоровими та щасливими. Миру нам усім!

Віктор Мошинський,
ректор