Перемога Технічного коледжу НУВГП на олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки

Перемога Технічного коледжу НУВГП на олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки

Студент Технічного коледжу НУВГП – переможець ІІ (обласного) етапу ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненської області

29 березня 2018 р. у Костопільському будівельно-технологічному коледжі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ етап XI Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації. В інтелектуальних змаганнях взяли участь представники 12 коледжів Рівненщини. Честь Технічного коледжу НУВГП захищав студент групи ПМ-2 за спеціальністю «Прикладна математика» Гурінович Костянтин.

Олімпіада відбулася завдяки плідній організаційній співпраці викладачів комп’ютерної техніки коледжу та голови методичного об’єднання Марценюка Миколи Васильовича. Високому рівню організації змагань також посприяла вагома допомога адміністрації Костопільського будівельно-технологічного коледжу, який надав призи переможцям та сувеніри учасникам.

Цікаві завдання спонукали студентів якнайкраще показати свої знання та вміння роботи з сучасним програмним забезпеченням. У результаті безкомпромісної боротьби трійка переможців виявилась такою: 

І місце – Гурінович Костянтин, студент Технічного коледжу НУВГП (71,8 балів);
ІІ місце –  Карпович Анастасія, студентка Сарненського педагогічного коледжу РДГУ  (60,8 балів);
ІІІ місце – Панчук Дмитро, студент ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу» (59 балів).

Зауважимо, що за історію проведення олімпіад з інформатики і комп’ютерної техніки студент Технічного коледжу НУВГП вдруге став переможцем в обласному етапі серед своїх однолітків, проявивши знання та професіоналізм в ІТ-галузі.

Підготував переможця викладач Технічного коледжу НУВГП Терешкович Дмитро Володимирович, якому вручили подяку за підготовку студента.

Гурінович Костянтин як лідер змагань візьме участь у ІІІ етапі ХI Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації, яка відбудеться 16-18 травня  2018 року на базі Гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «Криворізький Національний Університет» (м. Кривий Ріг).

 

Технічний коледж НУВГП

 

Читайте також: ДУБЛЬ ВІД МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ НУВГПназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки