ДУБЛЬ ВІД МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ НУВГП

04.04.18 р. відбулося засідання конкурсної комісії з призначення обласних премій молодим ученим Рівненщини. Рішенням Рівненської обласної ради цьогоріч було збільшено виплату премій до десяти тисяч гривень кожна. Серед 13 членів журі – заступник голови РОДА Світлана Богатирчук-Кривко, начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський та провідні учені вищих навчальних закладів області. Конкурсною комісією було обрано 5 наукових робіт на призначення обласних премій молодим ученим за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

Зокрема, вперше в історії НУВГП, відзначено 2 роботи наших молодих науковців:

1. «Облікове забезпечення формування фінансових результатів вітчизняних суб’єктів господарювання» (автор – Осадча Ольга Олексіївна, доктор економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту).

2. «Математичне і комп’ютерне моделювання впливу тепломасоперенесення на деформаційні процеси ґрунтів та їх очищення від забруднень» (колектив авторів – Жуковська Наталія Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної математики; Жуковський Віктор Володимирович, старший викладач кафедри прикладної математики).

Щиро вітаємо молодих вчених та бажаємо підкорення нових наукових вершин!!!

Науково-дослідна частина