Перемога студентів-екологів та технологів захисту навколишнього середовища у конкурсі наукових робіт

Перемога студентів-екологів та технологів захисту навколишнього середовища у конкурсі наукових робіт

Студенти НУВГП спеціальностей «Технології захисту навколишнього середовища» та «Екологія» - Беседюк Володимир (ТЗ51м) та Яцюк Юлія (ЕКО42) здобули перемогу у ІІ-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Екологія».

Беседюка Володимира нагороджено дипломом I-го ступеня за ґрунтовну наукову роботу та відмінну доповідь на тему «Підвищення екологічної безпеки на підприємствах молочного виробництва». Наукові керівники: к.т.н., професор Яцков Микола Васильович та д.с.-г.н., професор Клименко Микола Олександрович. Результати роботи впроваджено у вигляді патенту на корисну модель та наукових публікацій.

Яцюк Юлію нагороджено дипломом II-го ступеня за актуальну і ґрунтовну наукову роботу та високий рівеньдоповіді на тему «Вплив життєвого циклу біодизелю
на екологічний стан агросфери України». Наукові керівники: д.с.-г.н., професор Клименко Микола Олександрович та к.с.-г.н., доцент Колесник Тетяна Миколаївна.

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за галуззю знань «Екологія» проходив на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з 28 по 30 березня 2018 р. У конкурсі взяли участь понад 120 учасників.

Для організації та проведення ІІ туру конкурсу в університеті  було створено галузеву конкурсну комісію за галуззю знань «Екологія», до складу якої увійшли видатні науковці, науково-педагогічні працівники базового закладу вищої освіти та представники інших закладів вищої освіти. Серед членів журі конкурсу вже понад 7 років працює представник нашого університету – Клименко Микола Олександрович, д.с.-г.н., професор, завідувач кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства НУВГП. Микола Олександрович відмічає високий науковий рівень студентських науково-дослідницьких робіт за напрямом «Екологія», який щороку підвищується,  зростає і рівень конкурсних вимог до робіт. Тому, щоб тримати впевнені позиції переможців, потрібно не лише плідно та якісно працювати над науковими роботами, а й забезпечувати їхню апробацію у вигляді наукових публікацій, патентів, виступів на конференціях та практичних рекомендацій.

Вітаємо студентів Беседюка Володимира та Яцюк Юлію та їхніх та наукових керівників: Клименка Миколу Олександровича, Яцкова Миколу Васильовича та Колесник Тетяну Миколаївну!!!

Представниками комісії було допущено до участі у  Конкурсі 105 робіт, заслухано 81 студентську наукову роботу, з яких 3 в онлайн-режимі за допомогою скайп-зв'язку.

Дипломами  ІII ступеня нагороджено тридцять один учасник конкурсу, п'ятнадцять студентів одержали дипломи II ступеня, а переможцями конкурсу стали шість учасників, серед яких представники із міст Одеси, Києва, Рівного, Черкас та Харкова. Роботи, які були висвітлені на конкурсі несуть активну громадську позицію та є актуальними для розвитку екологічної сфери України.

Ольга Бєдункова,

кафедра екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства

 

Читайте також: Олімпіада з опору матеріалівназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки