Олімпіада з опору матеріалів

На кафедрі мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки  27 березня 2018 року було проведено І тур Всеукраїнськоїолімпіади з «Опору матеріалів», в якій взяло участь 11 студентів: ННІБА – 10 студентів, ННІВГ – 1 студент.

Переможцями олімпіади з опору матеріалів журі визнало таких  студентів:

– у номінації «Студенти, що вивчають опір матеріалів у поточному  навчальному році»:

І місце     Мельник Василь Вікторович, 2 курс, Б-23, ННІБА;
ІІ місце   Дворжак Володимир Вікторович, 2 курс, Б-23, ННІБА;
ІІІ місце  Лістік Інна Володимирівна, 2 курс, Б-22, ННІБА;
Чепурко Іванна Олександрівна, 2 курс, Б-22, ННІБА;

– у номінації «Студенти, що вивчали опір матеріалів у минулих навчальних роках»:

І місце    – Сульжук Андрій Євгенович,  4 курс, ПЦБ-41, ННІБА;
ІІ місце    – Косинська Іванна Едуардівна, 3 курс, ГТБ-31, ННІВГП;
ІІІ місце  Паламарчук Віктор Володимирович, 5 курс, ПЦБ-51м, ННІБА.

Студенти Мельник В.В., Сульжук А.Є., Косинська І.Е. будуть представляти наш університет у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів, який відбудеться в м. Одесі.

Бажаємо успіхів!

Кафедра мостів і тунелів, опору матеріалів і будівельної механіки

Читайте також: II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»