II тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»

На базі Львівського державного університету фізичної культури з 28 по 30 березня 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь понад 50 студентів, які представили 19 закладів вищої освіти України. Протягом трьох днів студенти демонстрували свої теоретичні знання та практичні вміння з фітнесу та рекреації.

Навчально-науковий інститут охорони здоров’я представляли: студентка 3-го курсу Рижа Аліна та студентка 5-го курсу Міцкевич Юлія.

Першого дня олімпіади (28 березня) учасники виконували теоретичне завдання: розробляли персональну програму оздоровчо-рекреаційного заняття відповідно до ситуаційного завдання (90 хв.).

На  другий конкурсний день (29 березня) учасники продемонстрували свої уміння та навички під час презентацій фітнес-програм різного змісту.

30 березня було відведено підсумки олімпіади: усі учасники отримали сертифікати та дипломи Львівського державного університету фізичної культури.

Нагородження проводили: президент Міжнародної федерації фітнесу і бодібілдингу, ректор Міжнародного університету спорту Edmundas Daubaras; професор Національного педагогічного університету
імені М. П. Драгоманова д.п.н. Сущенко Л. П., доцент кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації к.п.н. Благій О. Л., доцент кафедри здоров’я людини, рекреації та фітнесу Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, к.фіз.вих. Мороз О. О., професор кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури к.фіз.вих. Грибовська І. Б.

Представниці нашого університету були нагороджені почесними дипломами за участь у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація».

Вітаємо учасниць та бажаємо натхнення, творчої енергії та позитивних результатів.

Ігор Григус,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації

Читайте також: Міжнародний круглий стіл з онлайн-трансляцією (секція – фізична реабілітація)