Про участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з геології

Про участь у Всеукраїнському  конкурсі студентських наукових робіт  з геології

30 березня 2018 р. у Криворізькому національному університеті  відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю» (геологія)  – ІІ тур, у якому студентка першого курсу НУВГП (кафедра геології та гідрології) Редька Н.П. зайняла 4-е місце (науковий керівник доц. І.І. Залеський).

За результатами 1-го до другого етапу конкурсу  були допущені 18 наукових робіт, у тому числі робота Редьки Н.П. та тему: «Геологічні пам’ятки Кореччини як об’єкти геотуризму».

Виступ Надії Редьки приємно вразив оргкомітет конференції, а в ньому засідало 13 експертів з різних ВНЗ України, для яких тематика геотуризму була відкриттям, адже робіт подібного напряму на конкурсі ще не було. Доповідачка натхненно, професійно, без «паперового варіанта» виголосила доповідь із супроводом слайдового матеріалу та відповіла на всі запитання учасників конференції. Вона виступала третьою за списком, що дало можливість порівнювати доповіді інших конкурсантів (тематику, стиль викладання, самостійність досліджень тощо).

Дещо неочікуваними стали остаточні підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Науки про Землю» (геологія) за 2018 рік.

Перше місце присуджено О.М. Кулькову з Криворізького національного університету, друге – К.О. Чурсіновій з Донецького національного технічного університету, 2 третіх місця присуджено А.О. Юріну з Криворізького НУ та Р.Б. Мінькевичу з Львівського університету. Четверте місце зайняла Н.П. Редька з НУВГП, м. Рівне.

Іван Залеський,
кафедра інженерної геології та гідрогеології

Читайте також: КАФЕДРІ МАРКЕТИНГУ 5 РОКІВ!!!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку