КАФЕДРІ МАРКЕТИНГУ 5 РОКІВ!!!

Ну ось і підведені підсумки святкування 5-річчя кафедри маркетингу!!! Святкували весело і креативно, як завжди! Спочатку взяли участь у проведенні та організації Міжнародної науково-практичної конференції «ТУРИЗМ: НАУКА, ОСВІТА, ПРАКТИКА». Викладачі та студенти спеціальності «Маркетинг» взяли активну участь як у Пленарному засіданні, так і забезпечили роботу Секції під головуванням завідувача кафедри М. Мальчик. Доповіді студентів М. Довмат, А.Малярчук, А.Пономаренко та аспіранта І. Оплачко вражали сучасним поглядом на проблематику маркетингу в туризмі.

Також 20 березня 2018 р. відбулося відкрите лекційне заняття доцента Гонтаренко Наталії Адамівни з навчальної дисципліни «Маркетингові дослідження» на тему: «Структура і процес маркетингових досліджень». Заняття було проведене в двомовному україно-англійському режимі й присвячене 5-ному ювілею кафедри маркетингу НУВГП і спеціальності «Маркетинг».

У продовження студенти спеціальності активно долучилися до свята:  третьокурсниці кафедри маркетингу Катя Стрельчук та Анжела Пась достойно представляли секцію «Економіка» в рамках цікавого наукового заходу університету – міжнародний круглий стіл з онлайн-трансляцією  «Україна і Білорусь: точки дотику у наукових пошуках студентів», тим самим на високому рівні продемонструвавши здобуті знання та наукову школу кафедри маркетингу. Їх наукова робота була відзначена як одна з найкращих та викликала жваву дискусію.

Крім того, ще 15 березня до 5-тиріччя кафедри маркетингу НУВГП було оголошено конкурс на кращу стінгазету. Протягом останнього тижня на розгляд журі надійшло 10 стінгазет. Свої яскраві креативні роботи представили студенти 1-5 курсів, які навчаються за спеціальністю «Маркетинг». З усіма конкурсними роботами можна було ознайомитися на стенді поруч з кафедрою маркетингу (біля каб.275). У вівторок, 27.03.18 р. було підсумовано результати та оголошено переможців. Зокрема ІІІ місце: МАРз-11інт та МАРз-21інт; ІІ місце: МАР-41 та МАР-11інт; І місце: МАР-31!!! Щиро дякуємо усім студентам за свіжий погляд, оригінальний підхід та ту атмосферу, яку ваші роботи цілий тиждень створювали для усіх причетних!!! Солодкі вітання отримали усі!

На жаль, все колись завершується і вимагає підбиття підсумків і складання планів на майбутнє. Новою точкою відліку стала екскурсія до єдиної в Україні та однієї із найпотужніших гідротехнічних лабораторій в країнах колишнього СНД. Студенти і викладачі кафедри були вражені її масштабами та можливостями. Щиро дякуємо к.т.н., доценту Шинкаруку Любомиру Антоновичу за цікаву та змістовно наповнену екскурсію, що дозволила усім присутнім по-новому поглянути на університет, в якому навчаються і працюють.

Ще раз вітаємо усіх нас з 5-ти річчям!!! Кожного року наша спеціальність радо вітає здібну молодь, яка хоче отримати ґрунтовні та сучасні знання з маркетингу. За короткий час навчання та з перших років роботи кафедра намагається стати другою домівкою. Ми пишаємося своїми досягненнями у підготовці справжніх фахівців. Тож нехай наша кафедра та спеціальність процвітає здобутками свого колективу та своїх студентів на довгі і щасливі роки!

Кафедра маркетингу