Зустріч студентів із представниками компанії SoftServe

Відбулася зустріч студентів з представниками  компанії SoftServe. Так, першим про роботу в компанії, свій досвід та можливості кар’єрного росту у SoftServe розповів наш випускник,  інженер із стандартизації і якості, системний адміністратор QC в SoftServe Віктор Малафей. Віктор відмітив особливе значення знання англійської мови для роботи в ІТ-сфері. Без знання іноземної мови робота в цій галузі не можлива. Окрім того,  Віктор розповів, у чому особливості та відмінність специфіки роботи програміста та тестувальника.

Від рекрутера Марії Семенюк присутні почули про платні і безкоштовні курси  у SoftServe, їх напрямки. Зокрема, Object-oriented programming using C# та Manual Testing. Сертифіковані тренери компанії навчать  об’єктно-орієнтованому програмуванню з використанням мови C#, необхідному для побудови найрізноманітніших програм мовою С# та засобами бібліотеки. Net; практичним навичкам розробки об’єктно-орієнтованих програм в середовищі MS Visual Studio мовою C# та можливостям бібліотеки .Net; теоретичним та практичним навичкам ручного керування якістю програмних продуктів,  тестуванню програмного забезпечення за світовим стандартом ISTQB тощо.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,