Перемога в конкурсі студентських наукових робіт

Представники кафедри менеджменту професор Скрипчук П.М. та студент Черемісін М.В. повернулись з Одеського державного екологічного університету з найвищими балами в Україні та відповідно 1 місцем у 2-му турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» спеціалізації «Менеджмент природоохоронної діяльності».

Тема наукової роботи «Переробка відновної біомаси в місті Рівне». Учасниками конкурсу були більше 40 студентів із різних ВНЗ України. Наш представник представив чітку доповідь про актуальність, алгоритм, бізнес-план проекту, економічну й екологічну ефективність переробки біомаси. Також було продемонстровано відео про практичні аспекти, особливості і технологію виготовлення біогумусу із опалого листя в місті Рівне. Результат оцінки конкурсної комісії – це визнання актуальності, значимості та впровадження наукових досліджень кафедри менеджменту.

Петро Скрипчук,
кафедра менеджменту

Читайте також: Перший успіх на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Цивільний захист"