Перший успіх на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Цивільний захист"

Студентка 5 курсу спеціальності «Цивільна безпека» (спеціалізація «Охорона праці») Катерина Турченюк посіла третє місце у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Цивільний захист» в групі ВНЗ «Університети з профільним направленням «Охорона праці».

Олімпіада відбулась у Національному авіаційному університеті (м. Київ). Це поки що найкращий результат участі наших студентів в олімпіадах з дисципліни «Цивільний захист». Але керівник дипломантки к.т.н. доцент Кусковець Сергій Леонідович та завідувач кафедри професор В.Л. Филипчук дивляться в майбутнє з оптимізмом!

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності