Змагання з міні-футболу серед студентів в залік ХL Спартакіади студмістечка

У період з 26 березня по 29 березня 2018 року на майданчику із синтетичним покриттям спортивного комплексу НУВГП проходили змагання з міні-футболу в залік ХL Спартакіади студмістечка НУВГП.

В змаганнях взяло участь сім команд гуртожитків. Змагання проводилися за коловою системою, кожна з команд зіграла по шість ігор. Після перших трьох турів визначилися команди, які претендують на призові місця. Це команди гуртожитків № 1, № 2 та № 4 і саме між цими командами точилася боротьба за перше місце. Разом з тим визначився і аутсайдер турніру – команда гуртожитку № 3. Більшість матчів проходила в запеклій, безкомпромісній боротьбі, де доля зустрічі вирішувалася різницею одного чи двох м’ячів.

За результатами семи турів переможцем змагань стала команда гуртожитку № 2, яка виступала в такому складі: Несен Павло, Кононюк Ярослав, Гетьманчук Андрій, Скобленко Валентин, Чудік Дмитро, Ліпінський Анатолій, Кравчук Олександр.

Далі місця розподілилися таким чином:

ІІ місце – гуртожиток № 1;
ІІІ місце – гуртожиток № 4;
4 місце – гуртожиток № 6;
5 місце – гуртожиток № 5;
6 місце – гуртожиток № 7;
7 місце – гуртожиток № 3.

Також було визначено кращого гравця турніру. Після довгих дискусій суддівська колегія прийшла до висновку, що ним став гравець команди гуртожитку № 2 Скобленко Валентин, студент ІV курсу ННІЕМ.

Кособуцький Ю.Ф.,
головний суддя змагань,
старший викладач кафедри фізичного виховання,
кандидат у майстри спорту з футболу