Можливості навчання у Люблінській Політехніці

Університет відвідала делегація з Люблінської Політехніки у складі  канцлера польського університету Вєслава Сікори, заступника директора інституту електроніки та інформаційних технологій факультету електротехніки та інформатики Павела Комади, заступника декана з навчально-методичної роботи факультету електротехніки та інформатики Павела Мазурека та фахівця Центру Східного Партнерства Антона Блажеєва.

Спершу члени польської делегації зустрілися з керівництвом вишу, де обговорили  напрямки подальшої співпраці. Згодом відбулася зустріч і з студентством університету.

Так, Вєслав Сікора розповів про історію становлення та досягнення  Люблінської Політехніки. У свою чергу Антон Блажеєв та Павел Комада представили презентацію про університет,  і, зокрема, можливості навчання та стажування у Люблінській Політехніці для студентів та викладачів. З нагоди відзначення 65-річчя польського університету було знижено вартість навчання за програмою подвійного диплома до 400 євро. Відтепер магістранти мають можливість продовжити навчання у Люблінській Політехніці і отримати відразу два дипломи: українського та польського вишів. Тож перший рік  магістри вчитимуться у  НУВГП, а другий – в Люблінській Політехніці. З вересня  2018 студенти впродовж  місяця вивчатимуть польську мову, аби отримати сертифікат на рівні В2, необхідний для навчання у виші. А з жовтня перейдуть вже безпосередньо до студій.

Окрім того, на зустрічі студенти-бакалаври (3-4-курсники) познайомилися з програмою академічної мобільності за напрямами: менеджмент, електроенергетика, електротехніка та електроніка, мехатроніка, транспортні технології, машинобудування, будівництво. Студенти, аби взяти участь у цій програмі,  повинні володіти  базовим рівнем знань польської мови і мати сертифікат про знання польської мови на рівні мінімум В1, який надається їм після мовних курсів тривалістю 100 годин. Курси платні, проте навчання безкоштовне. Студії відбуватимуться у п’ятому та сьомому семестрах.

Окрім того, потрібно зазначити: завершивши навчання у польському виші, випускники отримають карту побуту  в Польщі, яка дозволить їм легально перебувати у країні  впродовж року.

Детальніше з інформацією щодо навчання в  Люблінській Політехніці можна ознайомитися на сайті.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Наші в Любліні!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку