Наші в Любліні!

З 20 по 22 березня відбулась зустріч студентів НУВГП з представниками Люблінської Політехніки. На Дні відкритих дверей вищезгаданого університету, що пройшов 21 березня, студенти, які планують навчатись за програмою подвійного диплома, мали можливість ближче познайомитись з правилами вступу до університету, умовами проживання та культурою міста Любліна.

Під час заходу студенти відвідали лекції та семінари, що проводились в кожному навчально-науковому інституті, та поспілкувались з викладачами Люблінської Політехніки. Також до офіційної частини події долучились представники органів студентського самоврядування, які розповіли про молодіжні ініціативи в університеті та активне студентське життя, що чекає на наших студентів. Крім того, надзвичайне  враження не лише на студентів, а й викладачів НУВГП справили лабораторії у центрі інновацій Люблінської Політехніки. В ході екскурсії університетом фахівці розповіли про спеціальності, навчальну та лабораторну базу, можливості, які відкриваються перед студентами.

Під час прогулянки містом працівники Центру програми східного партнерства розповіли про історію міста та навчальних закладів, а також познайомили студентів з культурними пам’ятками Любліна. Загалом, поїздка виявилась продуктивною, а студенти отримали незабутні враження та гарний досвід.

Вікторія Ярощук,
голова Студентського Парламенту