Наука об’єднує

Вже понад 5 років успішно розвиваються партнерські відносини у науковій, культурній та освітній сферах НУВГП з Полеським державним університетом.

Підтвердженням цього став круглий стіл «Україна та Білорусь: точки дотику у наукових пошуках студентів» з онлайн трансляцією, що відбувся 21-22 березня 2018 року у конференц-залі університету.

Не дивлячись на сотні кілометрів, які пролягли між нашими країнами, студенти економічного спрямування та напряму – «Фізична реабілітація» обох ЗВО змогли об’єднатися для представлення результатів своїх наукових досліджень, обміну цікавими ідеями, думками щодо пошуку вирішення актуальних питань та проблем сьогодення.

Круглий стіл передбачав два засідання: 21 березня результати своїх здобутків презентували студенти економічного напрямку; 22 березня – студенти напряму «Фізична реабілітація».

Досить цікавими були доповіді Терентьєвої Єлізавети («Маркетингова діяльність підприємства «Санта рітейл» та шляхи її вдосконалення», ПДУ)  та Шоломицького Дмитра («Конкурентоспроможність товару ВАТ «Савушкін продукт», ПДУ), які базувалися на реальних даних підприємств та мають практичне значення. Студентка Денисовець Юлія (науковий керівник – д.е.н., професор Мішук Г.Ю.) поділилася з присутніми досвідом та проблемами студентської мобільності в НУВГП на тлі відповідних глобальних тенденцій в освітньому середовищі.

Актуальними були і доповіді студентів-реабілітологів Осіпчук Інни та Подолянчук Інни ( 6 курс, спец. «Фізична реабілітація»), адже  стосувалися пошуку шляхів ефективного поєднання традиційних та альтернативних методів у процесі реабілітації дітей з синдромом Дауна та дітей з затримкою психічного розвитку.

Ґрунтовними були і роботи наших колег з ПДУ: Леончікова Тетяна провела цікаві дослідження з застосуванням статистичних методів для пошуку підходів до відновлення функціонального стану спортсменів, які займаються кульовою стрільбою, з застосуванням нейром’язової релаксації; Сачковська Вікторія дослідила вплив дихальних вправ для фізичної реабілітації дітей з порушенням мови.

Доповіді студентів супроводжувалися презентаціями, які допомагали наочно представити результати досліджень, а жвавий інтерес присутніх лише підтверждував важливість тем, які підіймалися.

Усі учасники круглого столу отримали сертифікати, а також досвід участі у заходах з онлайн трансляцією, спілкування з однодумцями та вміння представляти результати  своїх досліджень.

Бажаємо учасникам не зупинятися на досягнутому, розвивати свій творчий потенціал, розширювати свій науковий кругозір як фахівців в обраному напрямі!

Сектор наукової роботи студентів висловлює вдячність Зборіній Ірині Михайлівні - к.е.н., доценту, декану економічного факультету ПДУ; Шумак Жанні Геннадіївні -  заступнику декана економічного факультету з наукової роботи ПДУ; Марініч Тетяні Володимирівні - к.мед.н., доценту, декану факультету організації здорового способу життя ПДУ, а також к.е.н., доценту, заступнику директора ННІЕМ з наукової роботи  – Пахаренко О.В. та д.мед.н., професору, в.о. директора ННІОЗ – Григусу І.М. за підтримку та реалізацію ідеї проведення круглого столу. Особлива подяка студентам-доповідачам та їхнім науковим керівникам за проведені ґрунтовні дослідження та практичну спрямованість отриманих результатів.

Сектор наукової роботи студентів

Читайте також: Студент-гірник НУВГП серед переможців 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку