Творча зустріч з письменницею Лідією Рибенко

У весняні дні, коли березень попри сніги і морози яскравим сонечком заглядає до осель і сердець, ми святкуємо Всесвітній день поезії.

Кафедра українознавства вже традиційно з цієї нагоди проводить низку заходів, з-поміж яких – зустрічі з письменниками, адже живе поетичне Слово, яке злітає з вуст автора, здатне зцілювати рани і дарувати радість.

Цьогоріч до нас завітала Лідія Рибенко – письменниця, журналістка, член Національної спілки письменників України (понад 9 років очолювала Рівненську філію НСПУ), член редколегії літературно-краєзнавчого журналу «Погорина». Прикметно, що вона – колишня випускниця нашого ВНЗ і з любов’ю відгукується про нього.

Пані Лідія з цікавістю переглянула презентацію, створену про неї та її творчість, послухала свої поетичні рядки у виконанні студентки-першокурсниці, а згодом відверто і захоплено розповіла присутнім про таємниці своєї письменницької долі, декламувала нові, ще не опубліковані поезії, поділилась яскравими враженнями про життя української діаспори у Чикаго, звідки нещодавно прибула. Часто студенти переривали її розповідь оплесками, особливо після декламації віршів.

Ми щиро вдячні нашій шановній гості за теплі спогади про рідний «Водник», за її цікаву творчість і світлий настрій, який Лідія Гуріївна подарувала присутнім.

Світлана Гуменюк,
кафедри українознавства

Читайте також: Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку