Міжнародний круглий стіл з онлайн-трансляцією (секція – фізична реабілітація)

22 березня 2018 року відбувся Міжнародний круглий стіл з онлайн-трансляцією (секція – фізична реабілітація) між Національним університетом водного господарства та природокористування та Поліським державним університетом (м. Пінськ, Білорусь). Підготовча та організаційна робота була проведена провідним фахівцем сектору наукової роботи студентів Мороз О.В., долучилися до круглого столу студенти-магістри спеціальності 227 «Фізична реабілітація» навчально-наукового інституту охорони здоров’я.

З привітальними словами до учасників звернулися декан факультету організації здорового способу життя – к.м.н., доцент Марініч Т.В. та проректор – к.м.н., доцент Власова С.В. від Поліського державного університету; від НУВГП – в.о. директора ННІОЗ – д.м.н., професор Григус І.М.

Були заслухані доповіді білоруських колег та наших:

Осіпчук І.О., 6 курс «Фізична реабілітація дітей з синдромом Дауна» (науковий керівник Нестерчук Н.Є., д.фіз.вих, професор кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації);

Подолянчук І.С., 6 курс «Фізична реабілітація дітей з затримкою психічного розвитку» (науковий керівник Григус І.М., д.м.н., завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації);

Ригун М.Г., 6 курс «Фізична реабілітація хворих на бронхіальну астму»(науковий керівник Григус І.М., д.м.н., завідувач кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації).

Доповідачам задавали питання, проходило обговорення важливих моментів проведення фізичної реабілітації при різних нозологіях.

Усім доповідачам-учасникам були вручені сертифікати, досягнута домовленість про подальший розвиток такої співпраці.

Ігор Григус,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації

Читайте також: ІІІ науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я» в ННІОЗ