Вибори голови Студентської ради студмістечка

Відбулося засідання студентських голів гуртожитків та їх заступників щодо обрання голови Студентської ради студмістечка університету.

Тож на засіданні головою Студентської ради студмістечка обрали голову студентської ради гуртожитку № 6, третьокурсника ННІБА Богдана Будяковського.

У засіданні взяли участь ректор Віктор Мошинський та проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Олександр Дмитренко.

Так, Віктор Степанович привітав новообраного голову студентської ради Богдана Будяковського. Окрім того, очільник закладу підкреслив важливість співпраці студентства з керівництвом, адже саме студенти є господарями вишу, його основною рушійною силою, визначають стратегію та подальші дії.

У свою чергу, проректор Олександр Олександрович відмітив важливість створення так званої системи спадковості серед студентського активу.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,