В університеті говорили про боротьбу з корупцією у вишах

В навчально-науковому  інституті права відбувся круглий стіл «Запобігання та протидія корупційним проявам у системі вищих навчальних закладів».

Привітав учасників заходу ректор Віктор Мошинський.  Далі круглий стіл за участі представників судових та правоохоронних органів області продовжився в робочому порядку.

Так, з доповідями виступили,  а також відповіли на питання присутніх заступник прокурора Рівненської області Остап Сидор, начальник відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Рівненської області Оксана Гринява, голова Рівненського міського суду Петро Денисюк, начальник сектору відділу контррозвідувального захисту економіки управління Служби безпеки України в області Максим Цюцюра та  начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції НУВГП Анатолій Захарець.

Говорили про стан боротьби з корупційними проявами в системі  ВНЗ Рівненщини, специфіку розгляду справ про корупційні правопорушення  в судах, профілактику отримання неправомірної вигоди та інших корупційних проявів в системі освіти області.

У жвавій дискусії активно брали участь і викладачі, і студенти університету, і гості. Зокрема,  учасників обговорення цікавила сума у грошовому еквіваленті «неправомірної вигоди», а також «неправомірної  вигоди у значному розмірі», відповідальність за «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду», минулорічна статистика по вишах області щодо корупційних проявів у них, порядок виведення з державного реєстру осіб-підозрюваних у корупції, а також відповідальність студента при дачі хабара.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,