Вітання із Всесвітнім днем води

Шановні колеги, співробітники, студентство!

Щиро вітаю Вас із святом, яке тісно пов’язано із діяльністю нашого університету, – Всесвітнім днем води!

Офіційна тема відзначення Всесвітнього дня води у 2018 році – Природа для води.

Відзначення цього свята  було започатковано у 1993 році за рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй. Всесвітній день води зосереджує увагу на багатьох проблемах, які пов’язані з водними ресурсами планети.  І НУВГП не стоїть осторонь цих проблем та активно долучається до їх вирішення.

Відповідно до вимог сьогодення в університеті змінюється концепція  підготовки  фахівців для водогосподарської галузі. Викладачі саме нашого вишу (чи не єдині в Україні) готують фахівців для  неї. А кваліфіковані водогосподарники були затребуваними завжди: і сто-двісті років тому. Закономірно, що потреба у фахівцях, здатних розуміти поведінку річок та  потенціал водойм, є завжди. Інженер-водогосподарник здатен працювати і в інших галузях, а от інженер іншого профілю, який не знає специфіки галузі, у водогосподарській галузі працювати не зможе. І поки існує вода, доти будуть потрібні знавці водних ресурсів та інженери водного господарства.

Тож не дарма Бенджамін Франклін колись сказав «Ми пізнаємо цінність води лише коли колодязь пересихає». Цінуйте воду і все буде добре!

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП