Засідання Ради проректорів з наукової роботи у Києві

Засідання Ради проректорів з наукової роботи у Києві

21 березня проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП Наталія Савіна взяла участь у складі президії на парламентських слуханнях. Учасники зібрання говорили на тему національної інноваційної системи, її стану та законодавчого забезпечення розвитку. Слухання відбулись з ініціативи Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України.

Для участі в парламентських слуханнях були запрошені представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники наукових та громадських організацій, бізнесу, вчених та експертів.

Обговорювали пріоритетні завдання МОН на 2018-2019 роки, серед яких: стратегія інноваційного розвитку України, реформа законодавства щодо державної підтримки інновацій, дорожня карта інтеграції України до Європейського дослідницького розвитку, реформа економічних відносин в системі вищої освіти тощо.

Перед присутніми зі стратегією втілення інновацій в Україні виступили Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку України Степан Кубів.

 

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

 

Читайте також: Виробнича практика студентів напряму «Геодезія, картографія та землеустрій»назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки