ІІІ науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я» в ННІОЗ

15 березня 2018 року в навчально-науковому інституті охорони здоров’я пройшла ІІІ науково-методична конференція «Шляхи збереження і зміцнення здоров’я», в якій взяли участь школярі 5-11 класів Рівненської області.

Пленарне засідання розпочалося об 11.30 год. з вітального слова        в.о. директора ННІОЗ професора Григуса І.М., який ознайомив присутніх з тим, що з 15 лютого 2018 року у Національному університеті водного господарства та природокористування вже функціонує навчально-науковий інститут охорони здоров’я, який включає три кафедри: Здоров’я людини і фізичної реабілітації, Теорії та методики фізичного виховання, Медико-психологічних дисциплін. Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання професор Нестерчук Н.Є. виступила з доповіддю про основні вимоги до написання та оформлення перших наукових статей.

Всі учні надіслали статті для публікації в збірнику наукових праць, на конференції вони доповідали результати своїх перших досліджень, демонстрували презентації.

У пленарному засіданні виступили також зі своїми першими доповідями учні 5, 6 і 7-х класів. Потім робота конференції проходила у двох секціях: доповіді учнів 8-9 класів та 10-11 класів. На науково-методичній конференції було представлено велику кількість доповідей різних напрямків, які стосуються здоров’я та рухової активності.

Всі доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями, роботи оцінювали дві команди авторитетних журі.

Після закінчення конференції всі учасники отримали сертифікати, програми конференції, а переможці за кращі роботи були нагороджені кубками та цінними подарунками. Також були відзначені та нагороджені всі наукові керівники учасників – вчителі шкіл.

Переможцями стали:

Серед учнів 5-их класів:

І місце – Юзюк Діана (Рівненська ЗОШ № 11).

Серед учнів 6-7-их класів стали:

І місце – Григус Валерія (наукові керівники: Балаушко Микола Миколайович та Онофрійчук Оксана В’ячеславівна, Рівненська гімназія «Гармонія»).
ІІ місце – Чернявський Владислав (науковий керівник: Онофрійчук Оксана В’ячеславівна, Рівненська гімназія «Гармонія»).
ІІІ місце – Сімонович Ілона (Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Серед учнів 8-9-их класів:

І місце – Стібиш Софія (науковий керівник: Балаушко Микола Миколайович, Рівненська гімназія «Гармонія»);
ІІ місце – Оленіч Ольга (науковий керівник: Сульжик Оксана Володимирівна, Клесівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце – Кондратюк Роман (науковий керівник: Іщук Алла Олександрівна, Хорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Cеред учнів 10-11-их класів:

І місце – Гарбар Антон (науковий керівник: Фалко Євгенія Василівна, Клеванська ЗОШ І-ІІ ступенів) та Мельник Катерина (Городецький НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Володимирецької районної ради);

ІІ місце – Середюк Ольга (науковий керівник: Баранюк Світлана Леонідівна, Рівненська українська гімназія);

ІІІ місце – Абрамович Володимир   (науковий керівник: Набухотна Ольга Іванівна, Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2).

Конференція пройшла в дружній, доброзичливій, теплій атмосфері, в результаті якої всі учасники отримали хороші емоції, заряд енергії, велику кількість цікавої інформації про шляхи збереження і зміцнення здоров’я та очікування наступної зустрічі.

Ігор Григус,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації

Читайте також: Співпраця ННІОЗ та комунального закладу «Рівненська обласна наукова медична бібліотека»