Співпраця ННІОЗ та комунального закладу «Рівненська обласна наукова медична бібліотека»

13 березня 2018 року в аудиторії 723 корпусу № 7 НУВГП відбулась зустріч науково-педагогічних працівників та студентів ННІОЗ з представниками комунального закладу «Рівненська обласна наукова медична бібліотека», які і виступили ініціатором заходу.

Було презентовано наукову літературу з медичної реабілітації, фізичної терапії, паліативної медицини, ознайомлено з новими надходженнями бібліотеки, що були придбані протягом 2014-2017рр.: книгами, журналами, інформаційними листами тощо. На зустрічі було обговорено низку питань співпраці з бібліотекою. Зокрема, домовлено про можливість відвідувань бібліотеки студентами та співробітниками ННІОЗ, можливостями користування електронними ресурсами.

Представники РОНМБ підготували навчально-науковому інституту охорони здоров’я рекомендаційний листок літератури з фізичної терапії та реабілітації за 2014-2017 рр., періодичними виданнями, передплаченими  РОНМБ на 2018 рік, бібліографічний покажчик «Охорона здоров’я Рівненської області» за 2003-2013 рр., які можна використовувати у навчальному процесі.

Сподіваємось, що таким чином РОНМБ зробила значний внесок  у розвиток викладацької та наукової діяльності ННІОЗ.

В.о. директора ННІОЗ проф. Григус Ігор Михайлович подякував працівникам РОНМБ за плідне спілкування, висловив надію, що ці зустрічі будуть регулярними і взаємовигідними, подарував збірники науково-методичної конференції «Шляхи збереження та зміцнення здоров’я» й випуски наукового журналу «Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини».

Ігор Григус,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації