І етап Всеукраїнських олімпіад для студентів-обліковців НУВГП

Перший тиждень навчання для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» був багатий на події. Адже з метою пошуку обдарованої студентської молоді та стимулювання їх творчої праці комісією кафедри обліку і аудиту 26-28 лютого було проведено І етап Всеукраїнських студентських олімпіад зі спеціальності «Облік і аудит», з дисциплін «Організація і методика аудиту» та «Управлінський облік».

Загалом в олімпіадах взяли участь 48 студентів, які показали глибокі теоретичні знання і практичні навички при розв’язуванні задач з дисциплін «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит», «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті».

За результатами участі в олімпіадах визначено переможців:

1. зі спеціальності «Облік і аудит»: І місце – Хомич Оксана Володимирівна, група ОАм-51, ІІ місце – Підгрушний Віктор Андрійович, група ОА-41, Крупко Марія Павлівна, група ОАм-51, ІІІ місце – Мосійчук Інна Богданівна, група ОАм-51;

2. з дисципліни «Організація і методика аудиту»: І місце – Хомич Оксана Володимирівна, група ОАм-51, ІІ місце – Крупко Марія Павлівна, група ОАм-51, ІІІ місце – Мосійчук Інна Богданівна, група ОАм-51;

3. з дисципліни «Управлінський облік»: І місце – Крупко Марія Павлівна, група ОАм-51, ІІ місце – Мосійчук Інна Богданівна, група ОАм-51, Кирдей Юлія Олександрівна, група ОАм-51, ІІІ місце – Неродюк Максим Олександрович, група ОіО-21 інт., Сімощук Наталія Петрівна, група ОіО-21 інт.

Щиро вітаємо переможців! Віримо у ваші сили та бажаємо перемоги у ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад, які будуть проводитися у Дніпрі, Миколаєві та Харкові!

Ольга Осадча,
кафедра обліку і аудиту