БК «Водник» НУВГП у Топ-16 кращих команд Студентської баскетбольної ліги України

Студентська чоловіча баскетбольна команда нашого університету завдяки двом перемогам над Кам’янець-Подільським національним університетом ім. Івана Огієнка (КПНУ) посіла друге місце у дивізіоні “Захід 1” Студентської ліги України та вийшла до наступного етапу змагань, де зіграє із запорізьким “ЗНТУ”.

На регіональному етапі змагань у наших студентів були два суперники, окрім вищезгаданого КПНУ, який “Водники” двічі обіграли 77:66 та 84:75, ще Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки (СНУ) з Луцька, який нашим студентам не підкорився. В підсумку дві бойові поразки 72:86 та 66:75. Згідно з регламентом, до наступного етапу змагань виходять дві кращі команди з кожного дивізіону, тож, п’ятдесятивідсоткового результату цілком вистачило, щоб посісти друге місце турнірної таблиці та вийти до плей-офф.

Дивізіон «Захід-1»

1) Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки (СНУ);
2) Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП);
3) Кам’янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка (КПНУ).

Результати матчів

Рахунок

1) 20/02/2018 НУВГП – КПНУ 77:66
2) 21/02/2018 СНУ – КПНУ 95:66
3) 21/02/2018 СНУ – НУВГП 86:72
4) 02/03/2018 КПНУ – НУВГП 75:84
5) 06/03/2018 КПНУ – СНУ 74:89
6) 13/03/2018 НУВГП – СНУ 66:75

На наступному етапі змагань кращі команди дивізіону “Захід 1” мають зіграти з кращими в дивізіоні “Дніпро”. Нашим “Водникам” дістався минулорічний чемпіон Студентської ліги – команда із Запоріжжя «ЗНТУ». Вже наступного тижня рівняни мають зіграти в Запоріжжі, а ще за сім днів у Рівному. Як розповів головний тренер НУВГП Олег Сотник, що команда суперника складена з гравців, які щонайменше грають у Суперлізі та Першій лізі Чемпіонату України. Нагадаємо, що в найвищому дивізіоні чоловічого баскетболу грає команда “Запоріжжя-ZOG”, який в різні часи називався “ЗНТУ”, “Ферро-ЗНТУ” тощо, крім того, в Першій лізі грає команда “Металург”. Тож, незважаючи на те, що “ЗНТУ” ніде “не світиться” у назвах професійних команд, можна припустити, що з баскетболом там усе гаразд, а тому на наших студентів очікує два важких матчі, в яких вони здобудуть “неоціненний досвід”. Разом з тим, цікаво буде побачити професійних баскетболістів, в тому числі і з Суперліги у Рівному. Дату та час початку матчу “НУВГП” – “ЗНТУ” ми повідомимо найближчим часом!

Кафедра фізичного виховання