«Palmarium Academic Publishing» видав чергову книгу науковців НУВГП

«Palmarium Academic Publishing» видав чергову книгу науковців НУВГП

В міжнародному видавництві «Palmarium Academic Publishing» (Німеччина) опублікована монографія професора Леоніда Дворкіна та доцента Олега Бордюженка " Безвипалювальні в'яжучі матеріали та вироби на основі техногенної сировини ".  В даній праці наведено узагальнені результати багаторічних досліджень авторів з актуальної проблеми застосування відходів каменевидобувної та переробної а також хімічної промисловості в технології будівельних матеріалів та виробів. Представлені експериментальні результати і теоретичне обґрунтування механізму контактного твердіння механоактивованих матеріалів на основі фосфогіпсу-дигідрату, кристалічних алюмосилікатних і карбонатних порід.

Це вже дев'ята книга видана професором Дворкіним в співавторстві з іншими колегами-науковцями в США та країнах Європейського Союзу, зокрема друга у видавництві "Palmarium". Cім попередніх книг видані англійською мовою в провідних видавництвах світу: Nova Science Publishers (м. Нью-Йорк), Elsivier та Trans Tech Publications. Зараз американським видавництвом готується до друку ще одна англомовна монографія, присвячена проблемі застосування відходів каменеподрібнення в технології бетонів та розчинів.

Публікація результатів досліджень науковців НУВГП є ефективною рекламою у світі нашого навчального закладу. Ці роботи широко цитуються в міжнародних науково-метричних базах. Зокрема, за даними Google Scholar на даний момент кількість цитувань праць професора Леоніда Дворкіна в різних джерелах становить 1190.

 

Олег Бордюженко,
кафедра технології будівельних виробів і матеріалознавства

 

Читайте також: Вітаємо переможців олімпіади з математикиназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки