Шевченкіана студентів навчально-наукового інституту права: поет і його твори

Наукова бібліотека долучилася до свята виставкою творів Тараса Шевченка. Про життя і творчість Тараса Шевченка, його роль у становленні української нації, розвитку української мови, державотворенні України говорили студенти навчально-наукового інституту права на Шевченкіані, яка традиційно у Шевченківські дні збирає студентів та викладачів інституту. Поет і його герої, вплив на сучасників – тодішніх і нинішніх, необхідність читати й аналізувати твори Тараса Шевченка, – такими були теми виступів директора навчально-наукового інституту права Валерія Цимбалюка, доцента Володимира Шанюка, студенток Ілони Волкової, Юлії Вєтрової, Тетяни Чайковської, Світлани Лівчук, Ірини Мовчанець. Говорили, зокрема, і про найвизначніші видання й художників, які ілюстрували твори поета. Поезії Кобзаря прозвучали у виконанні Юліани Гришко, Іванни Віннічук, Андрія Леська, Оксани Протасюк, Діани Гамери. А Віта Хоменчук присвятила Кобзареві власну поезію. Наукова бібліотека НУВГП підготувала до свята виставку творів Тараса Шевченка та літературознавчих розвідок про його творчість, з якою й ознайомилися учасники заходу.

Людмила Ступчук,
наукова бібліотека