День відкритих дверей НУВГП у Вараші

На запрошення керівництва Рівненської АС 6 березня був проведений  День відкритих дверей НУВГП у м.Вараші. У проведені заходу взяли участь представники всіх навчально-наукових інститутів університету: Шевчук Ірина Володимирівна, доц. кафедри екології, землеустрою та моніторингу земель; Тарас Богдан Ігорович, ст.викл кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих систем; Ніколайчук Олег Миколайович, доцент кафедри гідротехнічного будівництва, заступник директора ННІВГ; Вікторчук Марії Василівні, к.ю.н., асистент кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності; Клюха Оксана Олександрівна, к.т.н., ст.в кафедри менеджменту; Кудрявцев Антон Ігорович, ст.в. кафедри теорії та методики фізичного виховання; Кусковець Сергій Леонідович, доц. кафедри охорони праці; Бабич Ярослав Олександрович, доц. кафедри дорожніх, меліоративних, с\г машин та обладнання, відповідальний секретар приймальної комісії Жомирук Руслан Валентинович, доц. кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих систем та завідувачу відділом працевлаштування та профорієнтації Сокаль Валентина Анатоліївна, доц. кафедри суспільних дисциплін.

У програмі заходу проведена зустріч із випускниками загальноосвітніх шкіл №1, №2, №3, №4, №5 м.Вараша та Вараської гімназії. Під час зустрічі викладачі університету розповіли про особливості навчання та відпочинку студентів  університету; про спеціальності та освітні програми; ознайомили з Правилами прийому; з умовами проведення Всеукраїнської олімпіади НУВГП. Зацікавили учнів університетські нововведення, а саме: мобільний додаток НУВГП, вільний вибір дисциплін студентами, створення центру незалежного оцінювання знань, можливості навчання закордоном. Запитання стосувалися, в більшості випадків, особливостей вступної кампанії 2018, навчання на військовій кафедрі, студентського життя, організації дозвілля, можливості стажування закордоном.

Цікавими і змістовними були віртуальна 3D екскурсія атомною електростанцією та екскурсія музеєм РАЕС, яку провели працівники Інформаційного центру «Полісся» для викладачів університету. На діючому макеті РАЕС можна було простежити процес вироблення атомної енергії.

У другій половині дня на базі Інформаційного центру «Полісся» відбулась зустріч із випускниками ПТУ РАЕС,  батьками учнів та працівниками атомної електростанції. В процесі зустрічі відбулися презентації: університету, правил прийому та особливостей вступної  кампанії, спеціальностей навчально-наукових інститутів та особливостей проведення Всеукраїнської олімпіади. Всі презентаційні матеріали передані в Інформаційний центр для постійного ознайомлення майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків із особливостями навчання в НУВГП. Дякуємо керівництву РАЕС за запрошення та сподіваємось на подальшу співпрацю із з питань підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб регіону та м.Вараша.

Валентина Сокаль,
відділ працевлаштування та профорієнтації