Фестиваль Шевченківської поезії

З  нагоди 204-ї річниці  від дня народження Т.Г. Шевченка та 157-річчя вшанування пам’яті Великого Кобзаря 6 березня на кафедрі українознавства відбувся традиційний Фестиваль Шевченківської поезії. Долучилися до дійства і викладачі, і студенти.

Відкрила захід  читанням посланія Тараса Шевченка  «І МЕРТВИМ, І ЖИВИМ, І НЕНАРОДЖЕНИМ...» доцент кафедри українознавства Майя Дзюба.

Учасники читань пригадали основні факти біографії поета, продекламували поезії, що належать до різних жанрів та періодів творчості Т. Шевченка: уривки з поем «Гайдамаки», «Княжна», циклу «В казематі». Нікого не залишили байдужими ліричні поезії «Не журюся я, не плачу» та балада «Утоплена»….

Уривки й вірші  Великого Кобзаря декламували та читали студенти різних навчально-наукових інститутів, у тому числі й іноземці – слухачі підготовчого відділення. Так, українською  та своєю рідною мовою зачитали  вірші Кобзаря слухачі з Еквадору та Колумбії. А підтримали їх майбутні студенти з Марокко, Союзу Коморських Островів та студенти з Гани та Анголи.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,