Міжнародна ІТ-конференція

В Open office відбулася  Міжнародна наукова конференція  «Сучасні проблеми математичного моделювання, обчислювальних методів та інформаційних технологій», присвячена пам’яті академіка І.І. Ляшка.

Захід проходив за підтримки «РЕНОМЕ СМАРТ», «Zoom Support» та «Вольтелектро».

З вітальними словами до учасників конференції звернулися ректор Віктор Мошинський, декан факультету математики та інформатики РДГУ  Микола Шахрайчук, проректор Наталія Савіна, директор ННІАКОТ  Петро Тадеєв.

З пленарними доповідями  виступили професор кафедри інформаційних систем та мереж  НУ «Львівська політехніка» Володимир Пасічник, професор кафедри прикладної математики Юрій Турбал, завідувач кафедри прикладної математики та інформаційних технологій  Чернівецького  національного університету Ярослав Бігун, завідувач кафедри комп’ютерних наук  Тернопільського національного  технічного університету   Микола Приймак. Окрім того, пристуні переглянули стендові доповіді та почули виступи представників ІТ-компаній.

Згодом робота продовжилася  за тематичними секціями, де учасники конференції працювали у напрямках математичного моделювання;  обчислювальних методів; комп’ютерної гідродинаміки; проблем  прийняття  рішень в умовах невизначеності та автоматизації, керування, оптимізації та ідентифікації параметрів математичних моделей  процесів; моделювання фізичних, технічних і соціальних систем; інформаційних систем та робототехніки; історії та методики викладання математики та інформатики.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,