Студенти-містобудівельники познайомились зі створенням містобудівної документації на практиці

Друга виробнича практика студентів спеціалізації «Міське будівництво та господарство» проходила в управлінні містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Майбутнім містобудівельникам було цікаво дізнатись про те, як з часом змінювався генеральний план Рівного безпосередньо у відділі генплану та розвитку міста управління містобудування та архітектури; як створюється геопортал Рівного (містобудівний кадастр місцевого рівня), особисто від начальника служби містобудівного кадастру Романа Тишкуна та загалом побачити, як ведеться робота у сфері будівництва та архітектури міста.

Людмила Піліпака,

к.т.н., доцент кафедри МБГ