Лекція для працівників Держаудитслужби

Враховуючи зміни, які відбуваються в суспільстві і державі, сучасні державні службовці повинні постійно вдосконалювати знання, здобуті під час навчання в університеті. Особливо це стосується працівників Державної аудиторської служби України, які в силу покладених на них посадових обов’язків здійснюють  державний  фінансовий  контроль, спрямований  на оцінку ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, контроль за  економією бюджетних коштів.

За сприяння Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування, к.ю.н, доцент кафедри міжнародного права та юридичної журналістики Вовк Юрій Євгенович 27 лютого 2018 року прочитав лекцію для працівників Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Тема лекції присвячена правовим аспектам  фінансового контролю, необхідності правильного і своєчасного заповнення електронних декларацій посадовими особами, обмежень щодо використання службових повноважень чи свого становища. Розглядались також питання здійснення повноважень під зовнішнім контролем, форми зовнішнього контролю, випадки перегляду службових повноважень та ін.

Слухачі виявили значну зацікавленість до питань, які стосуються їх практичної діяльності. Юрій Євгенович наголосив також присутнім на необхідності чіткого і неухильного дотримання вимог чинного законодавства.

Більше фото у

Сектор зв’язків із громадськістю