І етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фітнес і рекреація»

В навчально-науковому інституті охорони здоров’я 26 лютого 2018 року відбувся І етап студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація». У ньому взяли участь студенти кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації.

Учасники виконували теоретичне завдання: розробляли персональну програму оздоровчо-рекреаційного заняття відповідно до ситуаційного завдання.

Весело й активно пройшла друга частина студентської олімпіади. Учасники продемонструвати свої уміння та навички під час презентацій фітнес-програм різної спрямованості.

Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація»:

1 місце: Міцкевич Юля – студентка 5 курсу.

2 місце: Рижа Аліна – студентка 3 курсу.

3 місце: Осипчук Інна – студентка 6 курсу.

На другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фітнес і рекреація», яка відбудеться з 28 по 30 березня 2018 року в Львівському державному університеті фізичної культури, поїдуть Міцкевич Юля та Рижа Аліна.

Бажаємо успіхів та чекаємо на перемогу!

Ігор Григус,
кафедра здоров'я людини і фізичної реабілітації